Prva stran
 
 
URNIK VADBE – SEZONA 2017/18
Urnik velja od 1.9.2017 dalje
 
Skupina
PON
TOR
SRE
ČET
PET

T1
Tekmovalci
člani
mladinci
kadeti

GFP
18:30-20:00

športna borba
Šarabon

OŠ HP
18.00-19.30
kate

 Nadižar
Dujović

GFP
18.00-19.30
športna borba
Šarabon

OŠ HP
18.00-19.30
športna borba

Šarabon

OŠ FP
18.30-20:00
kate
 Nadižar
Dujović

T2
Tekmovalci
s
t. dečki
ml. dečki

GFP
18:30-20:00
športna borba
 Fojkar
Džuzdanović

OŠ HP
18.00-19.30
kate
 Nadižar
Dujović

GFP
18.00-19.30
športna borba
Fojkar
Džuzdanović

 

OŠ FP
18.30-20.00
kate
 Nadižar
Dujović

A1
Člani, veterani
1.dan in višji

GFP
18:30-20:00
Prašnikar
Peternel

 

GFP
18:00-19.30
Prašnikar

 

OŠ FP
18.30-20.00
Prašnikar
Peternel

A2
Člani, veterani
2. kyu do 1. kyu

GFP
18.30-20:00
Prašnikar
Peternel

 

GFP
18.00-19.30
Prašnikar

 

OŠ FP
18.30-20.00
Prašnikar
Peternel

A3
Člani, veterani
8. kyu do 3. kyu

GFP
18:30-20:00
Štancar
Nadižar

 

GFP
18.00-19.30
 Štancar
Nadižar

 

OŠ FP
18.30-20.00
samo 3. kyu
Prašnikar
Peternel

B1
Kadeti/mladinci
5. kyu do 3. kyu

GFP
18:30-20:00
Nadižar
Štancar

 

GFP
18.00-19.30
Nadižar
Štancar

 

OŠ FP
18.30-20.00
samo 3. kyu
Prašnikar
Peternel

B2
Kadeti/mladinci
6. kyu do 8. kyu

GFP
18:30-20:00
Nadižar
Štancar

 

GFP
18.00-19.30
Nadižar
Štancar

 
 

C1
Ml./St. dečki
5. kyu do 3. kyu

 

OŠ HP
18.00-19.30
Ristič
Kejžar

 

OŠ HP
18.00-19.30
Kejžar
Džuzdanović

C2
Ml./St. dečki
6. kyu do 8. kyu

 
 

OŠ HP
18.00-19.30
Ristič
Kejžar

 

OŠ HP
18.00-19.30
Ristič
Kejžar

Z1
Začetna skupina
Osnovnošolci
6 do 9 let

OŠ FP
17.30-18.30
 Cekič
Dujović

OŠ FP
18.30-19.30
 Cekič
Dujović

 

Z2
Začetna skupina
Osnovnošolci
10 do 14 let
Dijaki, študenti

OŠ FP
18.30-20.00
 Cekič
Trost

 OŠ FP
18.30-20.00
 Cekič
Trost
 

Z3
Začetna skupina
Odrasli - veterani

 OŠ FP
18.30-20.00
 Markuta
 OŠ FP
18.30-20.00
 Markuta
 
 
Legenda:

GFP – Gimnazija Franceta Prešerna, Kidričeva 65, Kranj

OŠ FP – OŠ Franceta Prešerna, Kidričeva cesta 49, Kranj (vhod v telovadnico z zadnje strani šole)

OŠ HP – OŠ Helene Puhar, Kidričeva cesta 51, Kranj (vhod v telovadnico z zadnje strani šole)

 
 
 
 
 

Skupina A1, sezona 2006/07

Skupina A2, sezona 2006/07

Skupina B1, sezona 2006/07

Skupina C1, sezona 2006/07

Skupina C2, sezona 2006/07

Skupina Z2, sezona 2006/07

Skupina Z1, sezona 2006/07