Prva stran
 
 
REGISTER MOJSTROV KK KRANJ
 
Register članov Karate kluba Kranj, ki so opravili izpit za mojstrske stopnje
od leta 1975 dalje.
 
Št.
 Ime in priimek:
Stopnja:
Datum izpita:
Mojster (1. dan) od:
1
 Prašnikar Igor
7. dan
11.11.2012
16.11.1975
2
 Nadižar Stane
6. dan
08.11.2007
06.04.1984
3
 Ristič Drago
6. dan
08.11.2007
27.06.1983
4
 Šarabon Jaka
5. dan
11.06.2011
01.09.1991
5
 Malešič Brane
5. dan
23.12.2011
01.09.1991
6
 Fojkar Andrej
5. dan
16.12.2016
17.08.1996
7
 Dujović Mitja
4. dan
17.12.2000
08.03.1985
8
 Dujović Bojana
4. dan
11.06.2011
14.06.1997
9
 Šefman Marko
4. dan
09.06.2012
17.12.2000
10
 Markuta Helena
4. dan
13.06.2015
05.08.1994
11
 Rošić Hamo
4. dan
11.06.2016
19.06.2004
12
 Pešič Milan
4. dan
11.06.2016
11.06.2008
13
 Cekič Drago
4. dan
16.12.2016
08.03.1985
14
 Peternel Iva
4. dan
16.12.2016
15.07.2002
15
 Alidžanovič Nurfet
3. dan
21.08.1999
 01.09.1991
16
 Škantar Jana
3. dan
10.06.2009
12.06.1987
17
 Matjaž Končina
3. dan
10.06.2009

18
 Jekovec Matija
3. dan
11.06.2011
24.12.2001
19
 Jurančič Aldo
3. dan
11.06.2011
15.07.2002
20
 Belehar Janez
2. dan
01.09.1991
10.06.1988
21
 Valant Peter
2. dan
01.09.1991
10.06.1988
22
 Drobnjak Dragan
2. dan
23.08.1992
08.03.1985
23
 Šarabon Nejc
2. dan
14.06.1997
05.08.1994
24
 Antolič Simon
2. dan
19.06.2004
05.08.1995
25
 Erdec Štefan
2. dan
10.06.2009
21.06.2003
26
 Železnik Mare
2. dan
10.06.2009
30.06.2007
27
 Trost Rok
2. dan
19.06.2010
03.07.2006
28
 Zupan Matevž
2. dan
09.06.2012
10.06.2009
29
 Perčič Aljoša
2. dan
11.06.2014
 19.06.2010
30
 Kejžar Andraž
2. dan
13.06.2015
19.06.2010
31
 Pešak Gregor
2. dan
13.06.2015
 09.06.2012
32
 Džuzdanovič Adi
2. dan
11.06.2016
21.08.1993
33
 Oman Matej
2. dan
17.06.2017
10.06.2009
34
 Primc Tomo
1. dan
06.04.1984
 
35
 Štempihar Kornelija
1. dan
06.04.1984
 
36
 Podpečan Metoda
1. dan
08.03.1985
 
37
 Jezeršek Jure
1. dan
12.06.1987
 
38
 Krt Zvone
1. dan
12.06.1987
 
39
 Müller Vinko
1. dan
12.06.1987
 
40
 Benedičič Bojan
1. dan
26.08.1990
 
41
 Perčič Leon
1. dan
01.09.1991
 
42
 Vuk Andrej
1. dan
01.09.1991
 
43
 Živkovič Davor
1. dan
01.09.1991
 
44
 Ristič Aleš
1. dan
21.08.1993
 
45
 Gostič Gordana
1. dan
05.08.1994
 
46
 Kožuh Andrej
1. dan
05.08.1994
 
47
 Sever Alena
1. dan
05.08.1994
 
48
 Jereb Anže
1. dan
17.08.1996
 
49
 Lavtar Robert
1. dan
17.08.1996
 
50
 Markovič Milan
1. dan
17.08.1996
 
51
 Štancar Marko
1. dan
17.08.1996
 
52
 Golež Miloš
1. dan
26.06.1999
 
53
 Lotrič Klavdija
1. dan
18.12.1999
 
54
 Podgorelec Luka
1. dan
24.06.2000
 
55
 Jurič Sabina
1. dan
17.12.2000
 
56
 Kondič Stojan
1. dan
17.07.2002
 
57
 Dulič Jan
1. dan
24.12.2002
 
58
 Filipčič Sebastjan
1. dan
21.06.2003
 
59
 Puhar Savina
1. dan
21.06.2003
 
60
 Smrkolj Luka
1. dan
20.12.2004
 
61
 Šlibar Janez
1. dan
20.12.2004
 
62
 Sušnik Matej
1. dan
03.07.2006
 
63
 Odar Meta
1. dan
11.06.2008
 
64
 Clemente Mateja
1. dan
10.06.2009
 
65
 Štefe Špela
1. dan
10.06.2009
 
66
 Dimitrijević Tiana
1. dan
10.06.2009
 
67
 Urh Urška
1. dan
10.06.2009
 
68
 Perhavec Janez
1. dan
10.06.2009
 
69
 Ristič Tjaša
1. dan
19.06.2010
 
70
 Rošič Ervin
1. dan
19.06.2010
 
71
 Babnik Luka
1. dan
19.06.2010
 
72
 Štefe Ana
1. dan
19.06.2010
 
73
 Tomašič Domen
1. dan
23.12.2011
 
74
 Rehberger Lucija
1. dan
09.06.2012
 
75
 Pavlin Darko
1. dan
09.06.2012
 
76
 Kralj Marko
1. dan
09.06.2012
 
77
 Šubic Jože
1. dan
09.06.2012
 
78
 Vagner Franc
1. dan
09.06.2012
 
79
 Bajželj Rajko
1. dan
09.06.2012
 
80
 Mohorič Brane
1. dan
12.08.2013
 
81
 Hafner Jure
1. dan
12.08.2013
 
82
 Jevšek Igor
1. dan
12.08.2013
 
83
 Zupan Marijan
1. dan
11.06.2014
 
84
 Tone Puščenik
1. dan
26.12.2014
 
85
 Andrej Rus
1. dan
13.06.2015
 
86
 Neja Cunk
1. dan
18.12.2015
 
87
 Rok Hudobivnik
1. dan
18.12.2015
 
88
 Franci Novak
1. dan
18.12.2015
 
89
 Lara Puščenik
1. dan
18.12.2015
 
90
 Eva Šubic
1. dan
18.12.2015
 
91
 Klajnčar Robert
1. dan
11.06.2016
 
92
 Rus Boštjan
1. dan
11.06.2016
 
93
 Ahlin Gorazd
1. dan
17.06.2017
 
94
 Grobovšek Andrej
1. dan
17.06.2017
 
95
 Šinkovec Anže
1. dan
17.06.2017
 
 
 
 
 

Igor Prašnikar, na izpitu za 6.dan, Okinava 2004

Stane Nadižar, 5.dan in Nakahodo Tsutomu, 10.dan, Okinava ...

Drago Ristič, 5.dan in Nakahodo Tsutomu, 10.dan, Okinava ...

Jaka Šarabon, 4.dan in Nakahodo Tsutomu 10.dan, Okinava ...

Branko Malešič, 4.dan in Yamashiro Hirokuni, 7.dan, ...