Prva stran
 

REZULTATI KYU IZPITOV – JANUAR 2019
 
28. januarja so k svojemu prvemu izpitu pristopili, po stažu najmlajši člani kluba - naši začetniki. Vseh 26 je prikazalo zadostno znanje in se lahko pohvalijo s prvo premagano stopničko na poti k mojstrstvu.
Čestitamo!


Ponedeljek, 29.01.2019, Prašnikar, Cekič
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Korošec Nika
Z1
7
11
Farič Leni
Z1
8
2
Kožuh Eva Lejla
Z1
7
12
Jaklin Nik
Z1
8
3
Kožuh Iva Ajda
Z1
7
13
Jelenc Dominik
Z2
8
4
Kožuh Lucija Rosa
Z1
7
14
Kondić Ivana
Z1
8
5
Baggia Ana
Z1
8
15
Kristan Lovro
Z1
8
6
Bajt Simon
Z2
8
16
Kržišnik Izidor
Z1
8
7
Benedičič Nika
Z1
8
17
Kuželj Iza
Z1
8
8
Bešič Rozman Maj
Z1
8
18
Miklavčič Žiga
Z2
8
9
Bijelić Patrick
Z1
8
19
Radončič Amel
Z1
8
10
Bunič Žiga
Z1
8
20
Stenovec Matic
Z2
8


Ponedeljek, 29.01.2019, Prašnikar, Cekič, Markuta
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Baggia Alenka
Z3
8
4
Jankovič Saša
Z3
8
2
Farič Izidor
Z3
8
5
Ramiz Tači
Z3
8
3
Iljaš Vid
Z3
8
6
Uršič Ula
Z3
8





REZULTATI KYU IZPITOV – DECEMBER 2018
 
V treh terminih je izpit za nove šolske stopnje opravljalo 45 članov kluba, od katerih jih je kar 43 pokazalo zadostno stopnjo znanja za napredovanje.
Čestitamo!


Ponedeljek, 17.12.2018, Prašnikar, Ristič, Fojkar
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Ažman Matevž
C1
5,0
10
Samelis Martin
C2
6
2
Bratuš Nejc
B2
5
11
Stojanov Filip
C2
6
3
Bundalo Vito
C2
6
12
Stojanov Naja
C2
6
4
Cugelj Markovič Bor
C2
6
13
Šivic Rok
C2
6
5
Grujič Lana
C2
6
14
Torkar Žan
C2
6
6
Keleman Ana
C2
6
15
Toromani Mark
C2
6
7
Kosmač Jakob
C1
6
16
Zupan Leon
C2
6
8
Kranjc Miha
B2
6
17
Gačič Zoran
A3
7
9
Martinc Žiga
C1
6


Sreda, 19.12.2018, Prašnikar, Ristič, Fojkar
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Cekov Oliver
A3
4
9
Hrastnik Lenart
C1
5,3
2
Cekova Vanna
T2
4,0
10
Kunstelj Naja
C1
5,3
3
Hrastnik Katarina Lija
B1
4
11
Mali Nace
T2
5,3
4
Kotnik Nika
T2
4,0
12
Dovžan Ajda
C1
5,1
5
Latinčić Anja
T2
4,0
13
Keleman Vuk
C1
5,1
6
Polak Tia
T2
4,0
14
Markovič Matevž
C1
5,1
7
Cekov Timotej
T2
5,3
15
Markovič Meta
C1
5,1
8
Gačić Aleksander
T2
5,3
16
Pečenik Bor
C1
5,1



Petek, 21.12.2018, Prašnikar, Ristič, Fojkar
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Pleša Janez
A2
1
6
Baldžiev Tanja
T2
2,0
2
Vene Peter
A2
1
7
Kalan Gaja
T2
3,3
3
Plevnik Lalita
T2
1
8
Leben Tinkara
T2
3,0
4
Čeru Jerneja
T2
2,0
9
Nišandžič Ivana
T2
3,0
5
Eržen Žiga
T2
2
10
Novak Izak
T2
3,0


foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj