Prva stran
 
REZULTATI KYU IZPITOV – JANUAR 2018
 
Prvi izpit so 15. januarja 2018 opravljali začetniki. K izpitu se je prijavilo 34 kandidatov in vsi so uspešno opravili preizkus znanja.
Čestitamo!


Ponedeljek, 15.01.2018, Prašnikar, Cekič Markuta
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Bratuš Nejc
Z2
8
15
Luskovec Stare Lili
Z1
8
2
Bukovnik Eva
Z1
8
16
Markun Žan
Z1
8
3
Bundalo Vito
Z1
8
17
Mavrič Neja
Z2
8
4
Cugelj Markovič Bor
Z1
8
18
Mihelčič Žiga
Z1
8
5
Grujič Lana
Z1
8
19
Samelis Martin
Z1
8
6
Hrovat Nejc
Z2
8
20
Stojanov Filip
Z1
8
7
Keleman Ana
Z1
8
21
Stojanović Pevc Lovro
Z2
8
8
Kodrič Manja
Z2
8
22
Šipec Martina
Z2
8
9
Kosec Viduč Nina
Z2
8
23
Šivic Anej
Z2
8
10
Košir Tim
Z1
8
24
Šivic Rok
Z2
8
11
Kožuh Eva Lejla
Z1
8
25
Torkar Žan
Z1
8
12
Kožuh Iva Ajda
Z1
8
26
Toromani Mark
Z1
8
13
Kranjc Miha
Z2
8
27
Uršič Jon
Z1
8
14
Kristan Matevž
Z1
8
28
Zupan Leon
Z1
8


Ponedeljek, 15.01.2018, Prašnikar, Cekič, Markuta
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Bratuš Sašo
Z3
8
4
Grabec Uroš
Z3
8
2
Draksler Janez
Z3
8
5
Križaj Zavrl Zinka
Z3
8
3
Grabec Barbara
Z3
8
6
Tunjić Mato
Z3
8


REZULTATI KYU IZPITOV – DECEMBER 2017
 
V treh terminih je izpit za nove šolske stopnje opravljalo 52 članov kluba, od katerih jih je kar 51 pokazalo zadostno stopnjo znanja za napredovanje.
Čestitamo!


Ponedeljek, 18.12.2017, Prašnikar, Ristič, Fojkar
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Bizjak Uroš
B1
3
10
Gostiša Bor
C2
6
2
Polak Tia
C2
5,1
11
Keleman Vuk
C2
6
3
Latinčić Anja
C2
5
12
Mali Nace
C2
6
4
Meglič Luka
Z3
5
13
Markovič Matevž
C2
6
5
Kunstelj Menči
Z3
5
14
Markovič Meta
C2
6
6
Ažman Matevž
C2
6
15
Mihelčič Sara
C2
6
7
Brodnjak Mark
B2
6
16
Mijatović Miha
Z3
6
8
Brodnjak Sara
B2
6
17
Pečenik Bor
C2
6
9
Dovžan Ajda
C2
6
18
Kosmač Jakob
C2
7


Sreda, 20.12.2017, Prašnikar, Ristič, Fojkar
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Ogrizek Trina
T2
3,1
11
Bone Andrej
C1
5,1
2
Baldžiev Tanja
T2
4,0
12
Cekov Timotej
C1
5,1
3
Leben Tinkara
T2
4,0
13
Cekova Vanna
C1
5,1
4
Kalan Gaja
T2
4,0
14
Gačić Aleksander
C1
5,1
5
Nišandžič Ivana
T2
4,0
15
Hrastnik Katarina Lija
B1
5,1
6
Drinovec Arne
B1
5,3
16
Hrastnik Lenart
C1
5,1
7
Novak Izak
C1
5,3
17
Kotnik Nika
C1
5,1
8
Vene Marko
C1
5,3
18
Kunstelj Naja
C1
5,1
9
Perne Anže
B1
5,2
19
Zelič Brina
C1
5,1
10
Pratljačić Vanda
T2
5,2



Petek, 22.12.2017, Prašnikar, Ristič, Fojkar
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Čulibrk Jan
T1
1
8
Repič Jerca
T2
2,0
2
Kunej Slavko
A2
1
9
Čuhalev Nadja
T1
3,3
3
Potočnik Igor
A2
1
10
Belehar Miha
B1
3,0
4
Drobnjak Marina
T2
2,0
11
Bregant Nejc
T2
3,0
5
Drobnjak Milan
B1
2
12
Čeru Jerneja
T2
3,0
6
Eterovič Maša
T1
2
13
Eržen Žiga
A3
3,0
7
Pečenik Žan
T2
2
14
Plevnik Lalita
A3
3,0


foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj

foto (c) KK Kranj