Prva stran
 
REZULTATI KYU IZPITOV – JUNIJ 2019
 
V štirih terminih je izpit za nove šolske stopnje opravljalo 64 članov kluba, od katerih jih je kar 62 pokazalo zadostno stopnjo znanja za napredovanje.
Čestitamo!


Ponedeljek, 10.06.2019, Prašnikar, Ristič, Fojkar
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Kosmač Jakob
C1
5,1
8
Grujič Lana
C2
5
2
Martinc Žiga
C1
5,1
9
Keleman Ana
C2
5
3
Torkar Žan
C2
5,1
10
Stojanov Naja
C2
5
4
Bukovnik Eva
C2
5
11
Šivic Rok
C2
5
5
Cugelj Markovič Bor
C2
5
12
Toromani Mark
C2
5
6
Gačić Zoran
A3
5
13
Zupan Leon
C2
5
7
Grabec Uroš
A3
5


Sreda, 12.06.2019, Prašnikar, Ristič, Fojkar
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Cekov Timotej
T2
4,1
7
Hrastnik Lenart
C1
5,2
2
Gačić Aleksander
T2
4,1
8
Kunstelj Naja
C1
5,2
3
Mali Nace
T2
4,1
9
Mali Nace
C1
5,2
4
Hrastnik Lenart
C1
4
10
Dovžan Ajda
C1
5,2
5
Kunstelj Naja
C1
4,
11
Keleman Vuk
C1
5,1
6
Dovžan Ajda
C1
5,2



Petek, 14.06.2019, Prašnikar, Ristič, Fojkar
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Čuhalev Nadja
T2
2,2
7
Nišandžič Ivana
T2
3
2
Bizjak Uroš
A3
2
8
Kotnik Nika
T2
4,2
3
Čeru Jerneja
T2
2
9
Latinčić Anja
T2
4,2
4
Eržen Žiga
T2
2
10
Polak Tia
T2
4,2
5
Leben Tinkara
T2
3,1
11
Vene Marko
C1
4,2
6
Cekov Oliver
A3
3


Ponedeljek, 03.06.2019, Prašnikar, Cekič
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Benedičič Nika
Z1
7
8
Jaklin Nik
Z1
7
2
Bešič Rozman Maj
Z1
7
9
Kondić Ivana
Z1
7
3
Bijelić Patrick
Z1
7
10
Kržišnik Izidor
Z1
7
4
Bunič Žiga
Z1
7
11
Kuželj Iza
Z1
7
5
Čubrlo Andreevski Vita
Z1
7
12
Novak Adam
Z1
7
6
Farič Leni
Z1
7
13
Veljović Mihajlo
Z1
7
7
Hožič Toni
Z1
7
14
Velovič Nikola
Z1
7


Ponedeljek, 03.06.2019, Prašnikar, Cekič
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Kodrič Manja
Z2
7
5
Likar Lenart
Z2
7
2
Bajt Simon
Z2
7
6
Marinšek Grega
Z2
7
3
Beguš Kutin Nell
Z2
7
7
Miklavčič Žiga
Z2
7
4
Jelenc Dominik
Z2
7
8
Stenovec Matic
Z2
7


Ponedeljek, 03.06.2019, Prašnikar, Markuta
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
 
Št.
Priimek in ime
Sk.
KYU
1
Baggia Alenka
Z3
7
4
Jankovič Sara
Z3
7
2
Farlič Izidor
Z3
7
5
Uršič Ula
Z3
7
3
Iljaš Vid
Z3
7


Skupina Z1 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina Z1 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina Z1 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina Z1 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina Z2 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina Z3 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina Z3 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina C2 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina A3 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina C1 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina C1 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina C1 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina A3/A2 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina T2 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina T2 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina T2 foto (c) Karate klub Kranj

Skupina T2 foto (c) Karate klub Kranj