Prva stran

16. Balkansko člansko prvenstvo

Ohrid, Makedonija, 18.10.2014 - 19.10.2014

TJAŠA RISTIĆ OSVOJILA SREBRNO MEDALJO

Na 16. Balkanskem članskem prvenstvu je nastopilo 214 tekmovalcev iz devetih držav: Albanije, Bosne in Hercegovine, Bolgarije, Črne gore, Hrvaške, Makedonije, Slovenije, Srbije in Turčije. Prvenstva se je udeležilo 14 reprezentantov Slovenije, med njimi tudi članici Karate kluba Kranj - Anja Godnič in Tjaša Ristić. Tjaša je v kategoriji borbe do 61 kg osvojila srebrno medaljo, kar je dober obet pred nastopom na svetovnem članskem prvenstvu, ki bo v začetku novembra Nemčiji.

Rezultati:

Anja Godnič, kategorija članice do 55 kg, 15 tekmovalk iz 8 držav
1. borba Anja Godnič : Nikolina Lapčević (Srbija), poraz 0:4
Anja je ostala brez repasaža in uvrstitve.

Dobitnice medalj v kategoriji do 55 kg
1. mesto Jovana Preković (Srbija)
2. mesto Simona Zaborska (Makedonija)
3. mesto Amila Mekić (Bosna in Hercegovina)
3. mesto Dajana Crnoglavac (Bosna in Hercegovina)

Tjaša Ristić, kategorija članice do 61 kg, 16 tekmovalk iz 7 držav
1. borba Tjaša Ristić : Kristina Svilenova (Bolgarija), zmaga 1:1 sodniška odločitev

3. mesto Jelena Maksimović (Črna gora)

Srebrna medalja Tjaše Ristić je bila najboljša uvrstitev slovenskih reprezentantov na tem prvenstvu, bronasto medaljo je osvojil še Sebastijan Kantužer v borbah do 67 kg. Iskrene čestitke!

(z leve): Tjaša Ristić (KK Kranj, Slovenija), Sanja Cvrkota (Srbija), Jelena Maksimović (Črna gora) in Merve Baltay (Turčija)

z leve): Tjaša Ristić (KK Kranj, Slovenija), Sanja ...

Josip Makovec (reprezentančni trener) in Tjaša Ris ...

Sebastijan Kantužer (bronasta medalja) in Tjaša Ristić ...